Moderatorja Luana Vjollca është një prej personazheve më aktive të showbizit, të cilën e shohim vazhdimisht me projekte të ndryshme në fushën e artit.

Ajo është gjithashtu shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku ndàn me fansat detaje nga jeta e saj profesionale, ndërsa i mban vazhdimisht të informuar për projektet e shumta artistike që sjell herë pas here.

Këtë herë gjatë një sesioni fotografik Luana ka sjellë sërish modën e viteve 60 dhe duket vërtetë shumë bukur në fotot e postuara në instagram.LUANA Une jam GRUA. 👑 
Cila eshte super fuqia jote?

I’m a WOMAN.
What’s your super power? Photo by LUANA on June 05, 2020. Image may contain: 1 person, sitting and outdoor

Ajo pozon pranë një makine model i vjetër, veshur e gjitha me të zeza.

Në flokë ka lidhur një shami në ngjyrë rozë një stil shumë i pérhapur në vitet 60, kombinuar po ashtu me flokët e fryra, një model shumë i preferuar i atyre viteve.

“Historia e viteve 60, duhet të shkruhet ende”, shkruan ajo krahas fotove të cilat kanë marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive nga miq dhe fansa të saj.LUANA The history of the 60’s has yet to be written.. Photo shared by LUANA on June 13, 2020 tagging @chopard, @arber_bytyqi_mua, @kacilleshi, @optika_1, @hotelemerald, @blerinakllokoqirugova, and @fioralbakryemadhi. Image may contain: 1 person, sunglasses and outdoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!