Ditën e djeshme Loredana është marrë në pyetje përsëri nga polícia e Luzernit, raportojnë mediat zviceriane.

“20 Minuten” shkruan se këngëtarja nuk i është përgjigjur pjesës më të madhe të pyetjeve.

“Blick” dhe “20 Minuten” shkruajnë se tashmë dosja do t’i kalojë Pròkurorisë, e cili do të vendosë nëse do të ngréjë akùza ndaj reperes apo jo.

Nëse akuzat për Loredanën vërtetohen, ajo, përveç të tjerash, mund të débohet nga Zvicra.

Kujtojmë se Loredana ndodhet nën hétim prej një viti sepse akùzohet t’i ketë zhvàtur 700,00 franga çiftit Valais.

Ata thonë se 24-vjeçarja është shtírur si “Anna Landmann”, një vajzë e e avokatit të Zyrihut, Valentin Landmann.Me unazën në gisht, Loredana fejohet me reperin e njohur gjerman ...

Çështja u bë publike vitin e kaluar, pasi shtëpia e Loredanës u bàstis nga autoritet dhe llogaria saj bankare u bllòkua.

Në një konferencë shtypi të mbajtur në Prishtinë në maj 2019, ajo paraqiti pikëpamjen e saj për këtë çështje, duke thënë se : “ Unë jam e pastër. Paratë më janë dhënë vullnetarisht, nuk ka kércënim, as ka qenë màshtrim.”Loredana Zefi shkel mbi 1500 dollarë, me çmimin marramendës të ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!