Një ndër çiftet më të komentuar të showbiz-t padyshim që janë Mozzik dhe Loredana, të cilët tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Jemi gjithë sy e veshë në fakt për të kàpur ndonjë detaj që nënkupton që ata flasin bashkë apo dhe që i kanë harruar hatérmbétjet mes njëri-tjetrit.

Së fundmi Loredana ka postuar një video të Hanës në InstaStory, por ajo çfarë na ra në sy është fotografia e saj me Mozzik që është e vàrur në mur.

Loredana e cila është duke jetuar në Zvicër, me dashje apo pa ka zënë në video edhe një fotografi të saj me reperin, e cila u bë pas çmimit të tyre të fituar me ‘Bonnie Clyde’.

Ndoshta Loredana e mban thjesht si një kujtim për arritjen e saj profesionale, por ende nuk dimë çtë themi më shumë.

Pak ditë më parë reperi Mozzik udhëtoi drejt Zvicrës për të takuar të voglën e tij Hanën, të cilën nuk e kishte parë prej 3 muajsh për shkàk të karantinës.Bored and lazy, Mozzik and Loredana are photographed at the airport

Në rrjete sociale nuk munguan pozat e ëmbla baba e bijë, si dhe videot e bisedave të tyre që na i shkrínë zemrat.

Por gjatë qëndrimit në Zvicër ai nuk ka qëndruar vetëm me vajzën e tij, por edhe me Loredanën.

Kanë qenë postimet në Instagram nga i njëjti ambjent që kanë nxjérrë zbuluar dyshen dhe fansat u bënë kuriozë të dinë se ç’po ndodh tashmë mes tyre.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!