Ledri Vula do të jetë i ftuar këtë të hënë në emisionin “Ndrrimi i Natës” me Alaudin Hamitin, ku do të flasë për shumë gjëra private, mes të cilave edhe për partneren e tij Sarën.

Në promon e emisionit që u publikua pak minuta më parë, mundëm të mësonim edhe pak nga historia e njohjes së çiftit, që me thënë të drejtën na u duk si një film romantik!

Ledri shprehet se shoqet e Sarës ishin ato që e pëlqenin Ledrin, dhe kishin shkuar në prapaskenë ta takonin reperin. Me to ishte dhe Sara, që kishte tërhequr vëmendjen e reperit, dhe kaq ishte!

“Shoqeve të veta u kam pëlqy dhe kjo ka ardh në backstage me to dhe mu m’ka pëlqy kjo”, dëgjohet të thotë Ledri.

Mes të tjerave ai do të tregoje edhe sesi e ka shënuar emrin e Sarës në telefon, apo edhe bòrxhin që i ka hip hop-it shqiptar.

Por do të na mbetet ta ndjekim të hënën në mbrëmje! Deri atëherë, na mjaftoi kjo historia romantike!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!