Ditën e djeshme mediat raportuan se Ledri Vula dhe Sara Hoxha do bëhen prindër për herë të parë.

Po ashtu, nëpër media qarkulloi lajmi se Sara është në muajin e tretë të shtatzënisë dhe çifti po pret një vajzë.

Ndonëse deri tani çifti nuk ka reaguar, kjo foto e Sarës i përforcoi edhe më shumë dyshímet.

Nga ana tjetër, autori i hitit “SRMN” është shprehur herë pas here se dëshiron të bëhet baba.

Mbrëmjen e djeshme teksa ishte i ftuar në “NIN”, këngëtari është pyetur nëse ka në plane të afërta të bëhet baba.

Dhe përgjigja e Ledrit ishte kjo:

“Qysh të jetë e shkrume. Unë me qejfin ma të madh e pres. Krejt shokët e mi janë bo prindër. Kur i shoh, që pa marrë parasysh çfarë problemesh kanë, kur kthehen te fëmijët e tyre marrin atë dashuri dhe asgjë tjetër s’ju intereso në botë…edhe unë du me e pas atë ndjenjë!”

Nga ana tjetër, drejtuesi i emisionit, mik me Ledrin, Alaudin Hamiti, vendosi mos ta ngàcmojë më shumë reperin, teksa duke qeshur tha:

“Ok, po e mbyll këtu, s’po të ngàcmojë më shumë.”

Ndonëse jo një përgjigje e drejtpërdrejtë, pas kësaj deklarate dyshímet na u rrítën edhe më shumë dhe mezi po presim një konfirmim nga çifti.

Ledri dhe Sara prej disa vitesh po shijojnë një romancë tepër të bukur, por lidhjen e tyre vendosën ta bënin publike vetëm në prill.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!