Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë prindër për herë të parë. Sot ka ardhur në jetë djali i tyre i vogël, të cilin çifti e ka pagëzuar me emrin e veçantë Krid.

Klea ka dhënë lajmin e bukur ndërsa ka publikuar edhe foton e ëmbël të dy duarve që mbajnë dorën e vogël të Krid, me byzylykun prej floriri, që është dhurata e parë e prindërve për bebushin!

Në postimin e saj, moderatorja tregon se ka bërë lindje natyrale, ndërsa e përshkruan atë si eksperiencën më të bukur të jetës së saj.Klea Huta • Aмlα • TE DASHUROJME KRID! 04/06/2020 —————————————————————————————— Dua te bej nje falenderim special per @international_turkish_hospital tek te cilet kam ndjekur gjithe shtatzenine dhe ku jam ndjere si ne shtepine time dhe keto jane fjale zemre sepse @arjana.sina ti me bere te ndihem keshtu dhe te jam mirenjohese e falenderuese deri ne fund per gjithcka ke bere per mua. Ishe pikerisht ti qe me drejtove tek @spitalihygeiatirane per lindjen natyrale qe une kisha deshire duke me thene qe vetem aty duhet te lindja natyralisht. Si perfundim une linda sic doja vete, ne menyre natyrale me epidural dhe eshte eksperienca me e bukur e jetes time. Linda me Dr. Helidon Klosin dhe Mami Shpresen te cilet kane bere nje pune te mrekullueshme, te persosur, duke u kujdesur deri ne momentin e fundit me nje perkushtim te jashtezakonshem. Nuk kam fjale per trajtimin dhe kujdesin qe kane treguar. Mirenjohese pafund te gjitheve qe me keni qendruar prane, miqve te mi me te ngushte, njerezve te afert, familja ime dhe kedo qe eshte interesuar gjate gjithe kesaj periudhe. Faleminderit @gelosia_jewelry qe e gdhende emrin e djalit tone ne ar 🧿 E pac jeten te gjate e te lumtur o Bir. Sot e tutje ne jetojme per ty 🙏🏻 zot faleminderit Por mbi te gjitha faleminderit ty @elgitdoda dashuria e jetes time, shoku im i jetes, e ardhmja ime, familja ime. Te dua sa sta them me dot me fjale. Faleminderit qe ekziston. Photo by Klea Huta • Aмlα • in Hygeia Hospital Tirana - HHT with @elgitdoda, @gelosia_jewelry, and @spitalihygeiatirane. Image may contain: one or more people and closeup

Ajo shprehet mirënjohëse edhe për Elgitin, të cilit i hap zemrën publikisht.

“Paç jeten te gjate e te lumtur o Bir. Sot e tutje ne jetojme per ty 🙏🏻 zot faleminderit Por mbi te gjitha faleminderit ty @elgitdoda dashuria e jetes time, shoku im i jetes, e ardhmja ime, familja ime. Te dua sa sta them me dot me fjale. Faleminderit qe ekziston”, shkruan Klea.

Në postimin e saj moderatorja lë të kuptohet se fëmija është dashuri me shikim të parë, kur shkruan: “Të dashurojmë Krid!”Klea Huta • Aмlα • Outfit @meed_moda 🤍 ——————————————————————— 📷 @enirjetaselimajphotography 🎨 ziaaa @hutaledia 🤍 Photo shared by Klea Huta • Aмlα • on May 27, 2020 tagging @enirjetaselimajphotography. Image may contain: 1 person, indoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!