Moderatorja Klea Huta është në muajin e nëntë të prítjes së ëmbël dhe shumë pak ditë e ndajnë nga ardhja e bebushit në jetë.

Ajo dhe Elgit Doda do të bëhen prindër për herë të parë dhe çifti është në pritje të një djali, emrin e të cilit megjithëse e kanë zgjedhur, nuk e kanë treguar për publikun.

Klea Huta ka përgatitur gjithçka, që nga çanta e maternítetit e deri tek rrobat me të cilat i vogli do të kthehet në shtëpi.Klea Huta • Aмlα • Outfit @meed_moda 🤍 ——————————————————————— 📷 @enirjetaselimajphotography 🎨 ziaaa @hutaledia 🤍 Photo shared by Klea Huta • Aмlα • on May 27, 2020 tagging @enirjetaselimajphotography, and @meed_moda. Image may contain: one or more people

Mirëpo, duket se bebushi po vononon më shumë sesa pritej dhe Kleas i është sòsur durími.

Këtë, ajo e ka treguar më së miri me një video të serialit të famshëm “Friends”, kur Rachel Green ishte shtatzënë dhe fëmija po vònohej.

Në çdo situatë, Rachel shfaqet me nérva dhe i vetmi që i duron nervat e saj është babai i fëmijës, Ross.

Duket se moderatorja ka gjetur veten në këtë video, ku i ka bërë tag Elgitit, duke lënë të kuptohet se po ia “nxín” jetën partnerit derisa djali të vijë në jetë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!