Në fillim të muajit qershor, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë.

Moderatorja solli në jetë të voglin Krid, i cili ka gëzuar pamasë çíftin me ardhjen e tij në jetë.

Dyshja ka treguar se tashmë shpirti i tyre është plot dhe familja po merr formë pak nga pak.

Sigurisht, pjesën më të madhe të kohës të dy e kalojnë me bebushin, të cilin e kanë nxjérrë sot për një shëtitje.

Klea, Elgiti dhe Kridi kanë realizuar pozën e rrallë familjare buzë liqenit dhe duket se çífti është në qiellin e shtatë nga lumturia.

“Me shpirtin plot 🤍 e mirënjohjen në Zot”- janë fjalët e moderatores në pozën ku shfaqen duke buzëqeshur pranë të birit që qëndron në karrocë.Klea Huta   •  Aмlα   • Me shpirtin plot 🤍 e mirënjohjen në Zot
————————————————————————————————
@bee_kids_store @cybex_global Photo shared by Klea Huta   •  Aмlα   • on June 23, 2020 tagging @elgitdoda, and @bee_kids_store. Image may contain: 2 people, people sitting, sky, outdoor and nature

Ashtu siç dëshironte, Klea e solli Kridin në jetë nëpërmjet lindjes natyrale dhe gjatë gjithë kohës me të qëndroi Elgiti, si mbështjetja më e madhe në ato momente të bukura për moderatoren.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!