Në muajin mars të këtij viti, këngëtarja Ryva Kajtazi zbuloi në ditën e lindjes së saj se do të bëhej nënë për herë të dytë.

Përmes një fotoje në Instagram, Ryva ekspozoi barkun e rrumbullakosur dhe tregonte gëzimin e madh që ndjente për faktin se do të bëhej sërish nënë.

Tashmë, pritja e ëmbël ka marrë fund dhe bekimi i dytë i këngëtares ka ardhur në jetë.Ryva Kajtazi Gëzimi i një nëne fillon kur nje jetë e re i lulëzon nga brenda ... kur një rrahje e vogël e zemrës dëgjohet për herë të parë dhe i kujton që nuk është kurr vetëm. Dhurata më e shtrenjtë për mua në ketë ditëlindje je “Ti” pritja ime e ëmbel. Photo by Ryva Kajtazi on March 09, 2020. Image may contain: 1 person, standing and closeup

Ryva ka ndarë një foto me dorën dhe gjysmën e portretit të bebushit të porsalindur, ndërsa krahas saj shkruan:

“Më datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde 👼🏻❤️”- duke treguar se është bërë nënë për herë të dytë ditën e djeshme.

Më herët, burime për “Prive” treguan se Ryva ishte në pritje të një djali. Ajo është gjithashtu mama e një vogëlusheje, e cila erdhi në jetë në prill të vitit 2017.Ryva Kajtazi Më datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde 👼🏻❤️ Photo by Ryva Kajtazi on June 02, 2020. Image may contain: one or more people, people sleeping and closeup

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!