Deri më sot e dimë që marrëdhënia mes Stresit dhe Keisit është në krízë dhe gjërat nuk janë si më parë, por një detaj i fundit na bëri të dyshòjmë për ta.

Ka qenë Keisi ajo e cila ka publikuar disa foto nga një festë diplomomi në Kanada, ku shfaqet me një unazë në gishtin e fejesës, për të na hutuar të gjithëve.BKC Official @t.markiss congratulations grad! I wish you nothing but the best! May your journey be filled with adventure, success and happiness! Show the world how special you are gorgeous!! It’s only just beginning💃🏽💃🏽 Photo by BKC Official in Toronto, Ontario with @t.markiss. Image may contain: 2 people, people sitting, drink and outdoor

Nuk e dimë nëse kjo mund të përkthehet si një mundësi e re për reperin, për t’i rregulluar gjërat mes tyre, apo Keisi thjesht nuk e ka hequr unazën e martesës nga gishti.

Bukuroshja shfaqet mjaft tërhéqëse e veshur me një fustan të ngushtë pas trupit që i tregon linjat elegante pas kàrantine.BKC Official Noone is you, and that is your power 💚 Photo by BKC Official on June 28, 2020. Image may contain: 1 person, standing

Pak kohë më parë, Keisi foli për tràdhti duke alùduar se reperi nuk i ka qëndruar besnik ndërsa shtoi se nuk ka asnjë arsye për të ardhur në Shqipëri për pushime.

“Nëse tràdhton dikë që është i gatshëm të bëjë gjithçka për ju, ju në të vërtetë keni tràdhtuar veten nga besnikëria e vërtetë”, ka qenë kjo shprehja që ajo ka ndàrë duke i lënë të gjithë të mendojnë se në fakt ndàrja ka ardhur për shkàk të tràdhtisë.

Por tani, me fotot e fundit nuk dimë se çfarë të mendojmë?! Me sa duket Keisi po ia lë kohës gjërat dhe do të shohim në vijim nëse do të ndodhë diçka mes dyshes së njohur të showbiz-it.BKC Official Noone is you, and that is your power 💚 Photo by BKC Official on June 28, 2020. Image may contain: 1 person, standing

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!