Çifti shumë i komentuar i showbiz-it shqiptar, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj, më në fùnd kanë vendosur të mos e fshéhin më për publikun faktin që i rréh zemra për njëri-tjetrin.

Çifti pranoi lídhjen nëpërmjet disa videove në TikTok dhe që atëherë në rrjete sociale kanë ndarë herë pas here momente së bashku.

Sot, dyshja ka udhëtuar drejt jugut për të kaluar disa ditë të nxéhta vere, ndërsa Jonida nuk ka vonuar të ndàjë në InstaStory një video shumë të ëmbël të tyren.

Ajo filmon veten në plazh dhe më pas e kthen telefonin nga Romeo, i cili i përgjigjet: “Hë shpirt“, teksa shikon nga kamera.

Ata po shijojnë së bashku rrezet e nxéhta të diellit dhe fresikë e detit, teksa duket se që tani e tutje do të shohim më shumë momente të ëmbla të dyshes në rrjete sociale.

Për t’ju rikujtuar, pak ditë më parë ata bënë të njëjtin tatuazh. Jonida në krah, ndërsa Romeo në këmbë, vendosën që të gdhéndnin përgjithmonë fjalët “Hate/Love”, pra dashuri dhe urréjtje.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!