Shkëlzen Berisha duket se e ka zgjidhur problemin pasi i morën patentën!

Javën e kaluar u mësua se djali i ish-Kryeministrit, ishte duke ecur tek një rrugë pranë TEG-ut me mjetin e tij dhe punonjësit e polícisë i hoqën patentën.

Shkëlzeni ka reaguar sot për herë të parë për këtë, duke publikuar disa foto në Facebook, ku shfaqet në automjet duke udhëtuar.

Vetëm se këtë herë nuk e drejton ai vetë por Armina:

“Patenta e re”, shkruan Shkëlzeni në postim, duke qeshur.

Epo për sa kohë që ka Arminën në krahë duket se ky nuk do të jetë një problem për Shkëlzenin.

Përpos Shkëlzen Berishës patenta i është hequr edhe aktorit Ermal Mamaqi për të njëjtën arsye.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!