Më në fund u publikua! Bashkëpunimi më i shumëpritur i verës, mes Alban Skënderajt dhe Elgit Dodës, është në YouTube tashmë dhe mund ta shijoni.

Kënga më e re rítmike e titulluar “Parajsa ime” do të kthéhet nga sot në hitin e verës 2020, dhe për këtë na premton vetë Albani në postimin më të fundit në Instagram.

“Verë 2020, Shqiperi. Hapim zyrtarisht sezonin turistik në bregdetin më të bukur ne bote 😁🤪 #ParajsaIme #NowOnYoutube #LinkInBio ☝🏼”, shkruan Albani.

Të njëjtin postim ka bërë edhe Elgiti, i cili gjithashtu përmend “bregdetin më të bukur në botë”.

Ky projekt vjen si qershia mbi tortë këtë verë, për të na treguar “Parajsën” që na prét këtë verë.

Klipi është i xhiruar në rivierën e mrekullueshme shqiptare, për të cilën duhet të ketë një vëmendje të madhe këtë sezon pas pandémisë, në mënyrë që të gjithë shqiptarët të kontribuojnë në ringrítjen ekonomike të turizmit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!