Dy reperët e njohur të showbiz-it, Rina Balaj dhe Sin Boy, janë një ndër çiftet më ‘cool’ që tërheqin shpesh vëmendjen e ndjékësve.

Nuk është hera e parë (dhe as e fundit sigurisht), që çifti lyen flokët me ngjyra të ndézura, duke lënë të kuptohet se vdesin të luajnë me ngjyrat në look-un e tyre.

Ata kanë provuar thuajse çdo ngjyrë në flokë dhe tashmë radhën e ka e kuqja.Ekskluzive: Në shtëpinë e Rina Balaj dhe Sin Boy - MIRAGE FESTIV ...

Në InstaStory, Rina ndau një foto me partnerin, ku të dy kishin pozuar me pamjen e re matchy-matchy.

Dy kokëkuqë, të cilët veçse partnerë në muzikë, janë prej disa kohësh edhe partnerë në jetë dhe po e shijojnë në maksimum kohën me njëri-tjetrin.

Ata kanë nisur të bashkëjetojnë dhe gjatë karantinës iu futën punës për të publikuar një album të përbashkët me 20 këngë, i cili është titulluar “MM”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!