Familja Gjikolli ka festë sot! Producenti shqiptar, Arbër Gjikolli është bërë baba për herë të parë.

Partnerja e tij Blerina solli në jetë një djalë që është pagézuar me emrin Titan. Lirije Gjikolli Prap Gjyshe❤🤗🤗Titani ❤ Photo by Lirije Gjikolli on June 26, 2020. Image may contain: one or more people and closeup

Lajmin e bukur e ka dhënë nëna e Gjikos dhe Arbërit, e cila postoi një fotografi të bebit në llogarinë e saj në Instagram ku shkruan, “Prapë gjyshe”.

Arbëri, i njohur me emrin artistik Big Bang si producent, kùrorëzoi dashurinë shumëvjeçare me Blerina Bokshin vitin e kaluar.

Cerémonia u organizua më 5 tetor në një ambient fantastik në Kosovë ku nuk mùnguan të ftuar nga bota e showbiz-it.Arbër Gjikolli Hiti jem ma i madh po vjen ! Photo shared by Arbër Gjikolli on May 21, 2020 tagging @blerinabokshi. Image may contain: 2 people, people standing

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!