Në janar të këtij viti, legjenda e basketbollit, Kobe Bryant dhe vajza e tij 14-vjeçare, Gianna, hùmbën jetën në një aksídent tràgjik me helikopter, së bashku me 7 persona të tjerë.

Vdékja e tyre hídhëroi botën dhe copétoi zemrat e familjarëve. Tashmë, bashkëshortes së Bryant, Vanessa-s, i duhet të rrisë e vetme 3 vajzat e tjera dhe për t’u shéruar më shpejt nga dhímbja e madhe, asaj i është dashur të marrë vendimin dràstik.

Në një postim në InstaStory, Vanessa ka treguar se ajo dhe vajza 17-vjeçare kanë bllòkuar të gjitha adresat e fansave të Kobe-it në Instagram.Vanessa Bryant reveals she has BLOCKED fan pages set up for Kobe ...

Kjo jo për arrògancë, por pasi e kanë të pamundur të shohin gjatë gjithë kohës foto të basketbollistit dhe vogëlushes, pasi ndjenja e hídhur e hùmbjes së tyre është gjithmonë prezente.

Ndaj, ata e kanë menduar bllòkimin e faqeve të fansave si zgjidhjen më të mirë për ta ndihmuar veten të shërohen.

“Faleminderit shumë për dashurinë! Unë dhe Natalia fatkéqësisht jemi detyruar të bllòkojmë të gjitha faqet e fansave sepse ka qenë shumë e vështirë të futesh online dhe të shikosh vazhdimisht foto të të dashurve tanë, Gigi dhe Kobe. Bllòkimi i faqeve të fansave ka ndihmuar në ndryshimin e algòritmit. Ju duam, por ju lutem kuptojeni që na u desh ta bënim këtë për t’u shëruar, jo sepse nuk ju vlerësojmë.”- sqaron Vanessa ndjékësit në një postim në Instagram.Vanessa Bryant Reveals Why She Blocked Kobe And Gigi Fan Pages On ...

Së fundmi, në një postim në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka treguar se ka përjetësuar në trup një tatuazh në nderim të bashkëshortit dhe vajzës së saj.

Menjëherë ajo ka marrë mbështetjen e mijëra njerëzve të cilët nuk kanë nguaruar t’ja shprehin admirimin e tyre për këtë veprim që ka bërë.Vanessa Bryant Commemorates Late Daughter Gianna's 8th Grade ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!