Kishin premtuar se do bëhej hit veror dhe ja ku e publikuan këngën e fundit.

Para disa minutash Majk dhe Ghetto Geasy kanë lançuar bashkëpunimin e radhës, ku shfaqen tejet romantikë, duke i kënduar ‘fíksímit’, me fjalët të ëmbla e nota rítmike.

Kënga titullohet Zhytem(Je t’aime) dhe tashmë mund ta luani sa herë të dëshironi.

Mirëpo surprizat nuk kanë përfunduar këtu, pasi dyshja ka ndërmend të sjellë edhe një album së bashku.

Pjesë e tij do jetë edhe Onat, anëtari tjetër i Babastars, teksa sipas autorit të hitit “Dynja”, albumi mund të publikohet në stinën e dimrit.

Megjithatë, ai nuk e përjàshton mundësinë që ky album të pasohet nga një tjetër solo, pasi siç bëri me dije ka gati shumë projekte.Mësohet data e publikimit të duetit mes Getoar Selimit dhe Majk ...

Sa i takon bashkëpunimit me Ledrin, Majk tha se kënga është gati dhe tashmë duhet të merren vetëm me klipin.

Kujtojmë se Majk dhe Ghetto Geasy kanë sjellë disa bashkëpunime të sukseshme, ku i fundit ishte “Malena”, që bëri nàmin verën e kaluara, kurse ky me Ledrin do jetë bashkëpunimi i parë mes çunave, pas largimit të Ledrit nga Babastars.Getoar Selimi paralajmëron këngë me Majk: Edhe kësaj here po e ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!