Moderatorja Sonila Meço ka sjellë në instagram një kujtim të 14 viteve më parë ku pozonte me fustan nusërie në një prej sfilatave të Geraldina Sposa.

Sonila ka qenë pjesë e sfilatës me fustane të bardha në vitin 2006 ku pozonte me një model shumë të veçantë të asaj kohe.Sonila Meço Në vitin 2006, testimonial i sfilatës tradicionale të brand-it tim të preferuar. Më surprizoi sot @geraldina_sposa❤️ Photo by Sonila Meço on June 06, 2020. Image may contain: 2 people, wedding

“Në vitin 2006, testimonial i sfilatës tradicionale të brand-it tim të preferuar. Më surprizoi sot Geraldina Sposa”, shkruan Sonila krahas fotos ku e shohim për herë të parë me fustan nusërie, raporton ArkivaNews.

Moderatorja është martuar tashmë prej vitesh dhe ka një vajzë, ndërsa aktualisht është rikthyer sërish në ekran pas një shkëputjeje disa vjeçare nën drejtimin e emisionit “Tempora” në “OraNews”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!