Moderatorja Fjoralba Ponari ka vendosur të bëjë një bashkëbisedim të sinqertë sonte me ndjékësit e saj në Instagram.

Ajo i ka kërkuar ndjékësve të rréfejnë historitë e tyre sesi u njohën me “atë” (personin e zemrës) dhe në llogarinë e moderatores kanë vérshuar mesazhet.

Teksa publikon mesazhet e ndjékësve, Fjoralba ka vendosur të rréfejë edhe një histori të vjetër të sajën gjatë gjimnazit.

Modertorja tregon fiksimin që kishte për një djalë në shkollën e saj dhe përpjékjet që bënte asokohe për t’i rënë në sy.Fjoralba Ponari Cheers... to love, laughter and.... 😜 Photo by Fjoralba Ponari on June 21, 2020. Image may contain: 1 person, sitting, ocean, sky, outdoor, water and nature

“Përplàsje te dera e gjimnazit, si padashje”- është përgjigjia e ndjékësit që e rikthyer Fjoralbën pas në kohë.

“Oii, ç’më kujtove me këtë! Unë e kam pasur në orën e frengjishtes që shkémbeheshin klasat këtë skénën. E shihja nga larg, i zíja derën dhe “padashje” e gjùaja me sup. Fíksim i dhùnshëm.”- tregon moderatorja me humor.

Fjoralba ka treguar së fundmi se është e dashuruar dhe në një lidhje, mirëpo nuk e dimë nëse djali është fíksimi i gjimnazit, apo dikush tjetër i ka vjédhur zemrën moderatores.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!