Disa muaj më parë mediat u pùshtùuan nga lajmet për dashurinë e pamùndur të Fifit, e cila në një postim në Instastory shprehej se donte vetëm vëmendjen e një personi, madje thoshte se mund të bëhej çdo gjë edhe palaço vetëm që të ishte me njeriun e saj të zemrës.

Më tej në një postim tjetër, këngëtarja shprehej se nuk ishte dashuruar me njeriun e gabùar, por në kohën e gabuar.

Dhe të gjitha këto sapo morën kuptim…Dy motra dhe 1 vella, cilin do te me shume Fifi? - YouTube

Fifi nuk vùan nga një dashuri e pamùndur, përkùndrazi ajo është në një lídhje dashurie, por personi që i ka rrémbyér zemrën ndodhet larg saj.

Këtë na e ka treguar vetë këngëtarja mbrëmjen e djeshme teksa ishte e ftuar në “ Në kùrthin e Piter Pan”, ku u pyet nëse e ka kaluar kàrantinën me personin e zemrës.

Mirëpo, autorja e hitit ‘Zhurmë’ tha se e ka kaluar izòlimin me shoqen e ngushtë sepse i dashuri i zemrës ndodhet larg saj.

“Fifi ka kaluar një distancim social në dashuri këto kohë”,- shtoi Alketa.

Deri tani nuk dihet ende për personin misterioz, por kohë më parë Fifi na ka treguar për një person që i fillon emri me XH.

Ndërkohë, ajo po punon për projektin e radhës, për të cilin thuhet se do jetë në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!