Ka kaluar vetëm pak kohë që kur modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda bënë publike lídhjen e tyre të dashurisë dhe tashmë janë kthýer në një ndër çiftet më të komentuar të showbiz-it.

Oriola dhe Erosi po bashkëjetojnë prej kohësh dhe duket se izòlimi në shtëpi gjatë kàrantinës i lídhi më shumë me njëri-tjetrin.

Zëra lart e poshtë thonë se çifti është fejuar e nëse këto lajme s’janë ende të vërteta, modelja dhe futbollisti janë drejt asaj rruge.Oriola Marashi 🍋Magdalena by @juxhinkurti hair and make up @merita_merja 🍋 Photo shared by Oriola Marashi on June 26, 2020 tagging @juxhinkurti, and @merita_merja. Image may contain: 1 person

Ata nuk fshíhen më nga publiku dhe madje sonte, Oriola tregoi se është fansja më e zjàrrtë e Erosit.

Në një Story të ruajtur nga “Iconstyle.al”, modelja u shfaq me një filtër në fytyrë, i cili mbante emrin e partnerit të saj të zemrës.

Bukuroshja i ftoi të gjithë ndjékësit të mbështesnin Erosin, mirëpo s’dimë pse e fshiu këtë video pak më vonë.

Gjithashtu, një koment i Erosit tërhòqi vëmendjen në foton e fundit të Oriolës në Instagram.

Modelja kishte pozuar super séksi teksa me limona si “Magdalena”, ndërsa futbollisti i tha publikisht në komente:

“Limonata ime”, të cilit Oriola ia kthéu me emoji “Mbreti im”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!