Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka zgjedhur ta kalojë këtë fundjavë në bregdet. Përmes një fotoje në rrjetet sociale, Haxhia ka pozuar krah një peshqiri që ka të stampuar foton e Bob Marley.

Krah fotos, këngëtarja shkruan se asaj i pëlqen të shkojë në shtrat vetëm me legjenda, ashtu siç i duket edhe Marley.ENCA Fotoja e fundit qe hedh me rrobabanjo! 🤥🤥🤥 Photo by ENCA on June 26, 2020. Image may contain: 1 person, standing, ocean, sky, cloud, outdoor, nature and water

“Më pëlqen të q**** vetëm me legjenda,”- shkruan Enca krah fotos që ka nxítur komente të shumta dhe ka ngjallur reagime në rrjet.

Ajo që bie në sy në këtë foto është edhe fakti që Enca Haxhia ka vënë në fokus të pasmet e saj, teksa shihet e veshur me bíkini.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!