Projekti u vònua për shkàk të kàrantinës, por tashmë është gati!

Enca Haxhia ka publikuar sot klipin e ri “Ku mete”, që është tipik veror me notat e tij ritmike.

Për klipin është kujdesur MaxProduction, ndërsa për tekstin e këngës është marrë Enca së bashku me Mumën.

Si gjithmonë këngëtarja shfaqet shumë séksi dhe tërhéqëse më një veshje me super dékolte që i thekson gjòksin bòmbastik.

Madje moderatorja Albana Osmani ka bërë edhe një shaka me modelin e klipit të ri, për të cilin thotë se mezi po i rrinë sytë në vend:Enca publikon klipin e ri "Ku mete", Albana Osmani i vë “vulën” me ...

“Me zòr po i rrinë sytë në vend Modelit në Klip 🙈🙈 Urime ty dhe të gjithëve ! 🌟”.

“Hhahaha falemindederit dritë”, ia kthen Enca.

Kënga ka tërhéqur menjëherë vëmendjen e ndjékësve të këngëtares, të cilët mezi e prísnin rikthimin e saj pas kàrantinës.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!