Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë duke shijuar disa ditë pushimesh në jug të vendit.

Ata i kemi parë të postojnë disa foto dhe video nga bredgeti dhe ajo që e ka térhequr më shumë vëmendjen nga të dy është Elita e cila shfaqet në super formë me bíkini.Elita Rudi Gjikolli He likes the view @gjikotheflyboy 🥴 Photo by Elita Rudi Gjikolli in Drymades Inn. Image may contain: 1 person, sky, ocean, outdoor and nature

Në një foto ku pozon me bíkini bardh e zi, Elita bën tag Gjikon ndërsa shkruan: “Ai e pëlqen pamjen”

Nga ana tjetër nuk ka munguar as komenti i reperit i cili i komenton me disa emoji, një zemër, një copë tortë, një kurore dhe një trëndafil, duke e komplimentuar kështu si për pamjen dhe për foton të cilën e ka realizuar vetë.Elita, Gjiko

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!