Në fillim të këtij muaji, Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë prindër për herë të parë.

Në jetën e tyre erdhi vogëlushi Krid, i cili ka ndryshuar përgjithmonë jetën e Kleas dhe Elgitit.

Megjithëse ende s’e kanë publikuar portretin e djalit për të cilin jemi të gjithë kuriozë, në rrjete sociale s’mùngojnë momente të ëmbla me Kridin.PRØDSTAR Pak nga pak ne po formojme pazellin e jetes tone te dua @kleahuta te dua #KRID Photo shared by PRØDSTAR on June 04, 2020 tagging @kleahuta. Image may contain: one or more people and closeup

Duket se Elgiti është gëzuar jashtë mase që bebushi është djalë, ndaj që tani dëshiron ta bëjë “çunin e babit”.

Në InstaStory, producenti ka ndarë foto të të voglit të veshur me rroba “dedikuar” Elgitit.

“Cool si babi”-shkruhet mbi barkun e të voglit, të cilit i duken gjithashtu duart në foto.PRØDSTAR 🍼🍼 Photo shared by PRØDSTAR on June 16, 2020 tagging @kleahuta. Image may contain: 1 person, beard

Kaq iu desh Elgitit që “të na mburrej pak” se ka baba çun!

Ndërkohë, Klea ka treguar se është aq e màrrosur pas të voglit të saj, sa nuk e lë asnjë moment vetëm dhe e përshkruan mëmësinë si ndjenjën më të bukur në botë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!