Einxhel Shkira është shprehur sot në emisionin “Ftesë në 5” se Tirana ka më tepër vajza të bukura sesa djem të bukur!

Moderatorja e njohur shqiptare théksoi se fakti që nuk flírton lidhet pikërisht me mungesën e djemve të bukur në kryeqytet.

“Ndoshta unë, pavarësisht tipit tim që nuk flírtoj, po të kishte Tirana meshkuj interesant, të bukur dhe të lezetshëm do flírtoja, do e bëja përjàshtimin”, u shpreh Einxhel.Einxhel Shkira: Intelektualët dhe palaçot e tavolinës më kanë lënë ...

Por me këtë pjesë nuk ka qenë fare dakord ish-arbitri ri Lorenc Jemini, të cilin Einxhel e kùndërshtoi duke i thënë se “meshkujt e martuar dalin nga tregu”.

Lorenci: S’ka Tirana meshkuj të bukur?

Einxhel: Po ti çke? Ti ke dal nga tregu. Ty nuk të gjuaj unë!

Lorenci: Unë paskam dal nga tregu! Po pse mos të më gjuash!

Einxhel: Po ti je i martuar ore burrë!

Lorenci: Po pse mos më gjuash? Kjo më përjàshtoi nga tregu direkt!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!