Moderatorja Fjoralba Ponari festoi një ditë më parë 26 vjetorin e lindjes.

Ajo ka postuar në instagram një foto me fishekzjarre ndërsa shkruan: “Gëzuar për 26 vjetorin dhe ndihem e vjetër”.Fjoralba Ponari tregon fiksimin e saj të “dhunshëm” në kohën e ...

Në fakt Fjoralba duhet ta ketë thënë me shàka, pasi jo vetëm që nuk është e vjetër, por as nuk duket pasi shíhet gjithmonë në superformë.

Ajo ka postuar gjithashtu edhe një foto në natyrë ndërsa i falënderon të gjithë për mesazhet e urimit.

“Faleminderit të gjithëve për urimet e përzemërta, ju dua”, shkruan ajo krahas fotos së shpërndarë në instagram.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!