Thuhet rëndom se çdo njeri ka së paku 7 sozi nëpër botë dhe deri më sot gjetja e tyre duket e pamundur.

Mirëpo, kur vjen puna te personazhet publike kjo çështje lehtësohet disi.

Mbrëmjen e sotme, moderatorja e njohur Dojna Mema na ka prezantuar me sozinë e saj, version mashkull.

Dojna ka shpërndarë në Insta Story një foto ku shihet ajo dhe një foto e këngëtarit të njohur italian Albano Carrisi.

Të dy shihen të buzëqeshur, me kapele dhe syze, teksa Dojna shkruan me nota humori:

“Gjeni ndryshimin”

Hë? Arritët ta gjeni ndonjë ndryshim?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!