Dj Sardi ka tràzuar shpesh ujrat e showbizit shqiptar, duke u përfolur për lídhjet me vajzat e famshme.

Kohët e fundit ka qenë tema kryesore në lajmet rozë, pasi bëri publike fejesën e tij me një vajzë që nuk ka lídhje me famën. Madje ai dëshiron ta mbajë ende enígmë vajzën që ka në krahë dhe i ka vjédhur zemrën.

Në këtë të dielë qershori ai nuk ka rezistuar pa publikuar një foto në InstaStory me të fejuarën e tij. Sardi është treguar i kujdesshëm për të mos e zbuluar portretin e partneres në foto. Çifti i ri ka zgjedhur ta kalojë fundjavën pranë bregdetit, nga ku kanë pozuar dhe për kamerën.DJ SARDI Buke, djath, domate ne 🏝 Photo by DJ SARDI on May 24, 2020. Image may contain: 1 person, sitting, ocean, outdoor and water

Fotoja është shumë “hòt” ashtu si dhe vetë temperatura. Dj Sardi ka parë në kamera dhe duart e tij është siguruar t’i vendosi në territorin që i takon, në vithet e partneres.

Edhe pse vajzës nuk i duket portreti me kaq mundësi sa na la Dj Sardi, ajo duket në top formë. Kjo e dielë s’do të mund të ishte më e nxehtë se kaq!

Çifti mesa duket po kalon periudhën më të bukur të jetës dhe ata po sigurohen të shijojnë çdo moment pranë njëri-tjetrit.Dj Sardi poston foto me të fejuarën në plazh, i vë dorën tek vithet

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!