Këngëtarja e njohur Dhurata Dora është një prej personazheve që ka eksperímentuar më pak me lookun e saj.

Këngëtaren e mbajmë mend gjithmonë me flokë të gjatë kryesisht në ngjyrë natyrale dhe nuk e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve thuajse asnjëherë.Dhurata Dora Krassessss Feedback 💘 danke Glamsquad @mondakul @sellmakasumoviq @ajkune_professional Photo shared by Dhurata Dora on February 28, 2020 tagging @mondakul, @sellmakasumoviq, @apropos_store, and @ajkune_professional. Image may contain: one or more people, sunglasses and closeup

Por këtë herë ajo shfaqet me një look të ri, me flokë shumë më të gjatë dhe në ngjyrë të kuqe, gati vishnje, raporton ArkivaNews.

Këngëtarja shfaqet në super formë dhe duket se po paralajmëron një projekt të ri, të cilin ndoshta do ta prezantojë shumë shpejt për publikun.

Edhe pse jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokë në ngjyrë gështenjë edhe kjo ngjyrë e re i shkon shumë këngëtares duke e treguar mjaft mirë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!