Këngëtarja Dhurata Dora i është bashkuar trendit të fundit të modelit të flokëve që e shohim shpesh tek personazhet e njohura të ekranit.

Ajo ka vendosur të shkurtojë flokët deri në gjatësinë mbi supe duke ju bashkuar kështu shumë personazheve të njohur që guxuan të híqnin dorë nga floku i gjatë.Dhurata Dora gati këngën e re, publikohet këtë javë

Këngëtarja ka postuar një video në instagram ku tregon modelin e ri të flokëve që duhet pranuar i shkon shumë dhe e bën të duket edhe më të këndshme.

Mesa duket këngëtares i janë mërzítur flokët e gjatë dhe ka vendosur që të ndryshojë look menjëherë pas daljes nga kàrantina, duke bërë një ndryshim kaq dràstik.

Pak kohë më parë këngëtarja njoftoi në instagram një prej projekteve që pritet të sjellë shumë shpejt.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!