Përfundimi i karàntinës ka ardhur me ndryshime të mëdha tek personazhet e njohur të showbiz-it shqiptar.

Thuajse të gjitha vajzat VIP kanë ndryshuar pamjen e tyre këtë verë dhe këtij grupi i është bashkuar edhe aktorja Delinda Disha.

Ajo nuk ka rezistuar dot më gjatë dhe ka héqur dorë nga flokët brun. Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, Delinda tregon se është kthyer në bjonde dhe është super e lumtur me pamjen e re.E hodhën në gjyq pas largimit nga “Portokalli”, Delinda Disha: Më ...

Aktorja ka publikuar disa poza ku duket shumë e ëmbël me look-un e ri, të cilin besojmë se do ta mbajë gjatë.

Ditën e djeshme, Delina “u krýqëzua” nga ndjékësit në rrjete sociale për shkàk të deklaratës së saj të habitshme se “Covid-19 është màshtrim.”, duke keqínformuar ndjékësit e saj.

“COVID-19 është një màshtrim i madh për të hapur pànik në popullsi për të bërë vàksinën. Por ne duhet të jemi të gjithë bashkë për t’i thënë jo. Një gënjeshtër që po i shkàtërron njerëzit psikologjikisht dhe ekonomikisht”.- shprehej ajo fjalë për fjalë.Delinda Disha: Pro për shtëpitë publike dhe dënimit me vdekje për ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!