reth një vit më parë Dafina Zeqiri dhe Tayna do ktheheshin në kryefjalën e clubeve me këngën e tyre “Bye Bye” që rezultoi një hit i vërtetë, teksa në You Tube numëron mbi 47 milionë klikime.

Si duket kimia mes dy artisteve ka qenë perfekte dhe ato po bashkojnë fòrcat sërish, për bashkëpunimin e tyre të dytë.

Së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullon lajmi se dy nga artistet më “IN” të momentit po punojnë për të sjellë një tjetër hit.

Deri tani titulli i këngës nuk dihet ende, por ne mezi po presim. Ditën e sotme Dafina ka nisur xhirimet e klipit të saj të ri në bashkëpunim me dy reperët e suksesshëm Ledri Vula dhe Lumi B dhe këngëtarja nuk ka ngurruar të ndajë disa pamje nga xhirimi i klipit, ku ndodhet Lumi B me paruken e saj.

Kjo këngë ka bashkuar Dafina Zeqirin dhe Ledri Vulën pas pesë vitesh, që nga bashkëpunimi i fundit me këngën “I Got Your Back”.Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B së shpejti sjellin projektin ...

Kënga pritet të jetë pjesë e albumit të ri të këngëtares me titull “Dafinë moj”, i cili do të jetë shumë personal, nisur edhe nga titulli që ka zgjedhur këngëtarja.

Krahas projekteve individuale, ajo gjithashtu do të vijë me disa bashkëpunime muzikore që priten të jenë shumë të suksesshme.Bye Bye” nga Tayna dhe Dafina, e para në këto shtete – Lajmi.net

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!