Fansat kanë pohuar gjithmonë se Zëri është një kopje e Gjikos, megjithatë fotoja e fundit i ka surprizuar të gjithë jo vetëm për ngjashmërinë e madhe, por dhe kombinim perfekt që babë e bir kanë bërë.

Reperi ka publikuar në llogarinë e tij një foto së bashku me vogëlushin, duke veshur të njëjtin mosel kostumi në ngjyrë të zezë dhe të verdhë.GJ I K O My duty is to protect you Photo by GJ I K O on June 19, 2020. Image may contain: 2 people, outdoor

“Detyra ime është të mbroj ty”, ka shkruar Gjiko krah këtij postimi i cili ka marrë shumë pëlqime nga fansat.

Kujtojmë se momentalisht Gjiko, Elita dhe Zëri ndodhen në jug të Shqipërisë, aty ku dhe po shijojnë verën dhe temperaturat e larta të 2020-ës./revistawho.comI biri nuk i ngjan vetëm nga pamja, tashmë Gjiko dhe Zëri vishen ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!