Me siguri e keni vënë re që ndër projektet e shumta muzikore të lançuara këtë verë, mungon një i tillë nga Noizy. Reperi ka pritur më gjatë se të tjerët, por jo më kot!

Ai ka ndërmend të sjellë një bashkëpunim me dy artistë të huaj, për t’i vënë flakën rrjetit këtë fundjavë.

Kënga e re titullohet “All Dem Talk” dhe vjen së bashku me Gzuz dhe Dutchavelli.

Sot, Noizy ka paralajmëruar të gjithë ndjékësit e tij në Instagram se të premten ka ndërmend të shkàtërrojë internetin dhe bëni mirë ta besoni!

“Të premten ora 00:00 shkàtrrohet Interneti, mbajeni mend 😅 #AllDemTalk“- shkruan reperi krahas videos.

Noizy tregon se ka ndërmend ta vendosë repin shqiptar “në hartë”, ndaj bashkëpunimet e tij të fundit kanë qenë me artistë të huaj.

Duket se reperi synon tregun ndërkombëtar dhe ne ia urojmë gjithashtu këtë sukses!

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!