Moderatorja Aulona Musta foli sot mbi abùzímet séksùale ndaj të mitùrve në Shqipëri, duke prékur zakonet e traditat e shqiptarëve.

E ftuar në studion e emisionit “Shqipëria Live”, Musta komentoi ngjàrjet e fundit që kanë trònditur opinionin publik, ku një 15-vjeçare në periferi të kryeqytetit është abùzùar séksùalisht nga roja i shkollës në Babrru.

Gjatë fjalës së saj Aulona tha se për të pédofílí është dhe kur pùth fëmijën tënd në orgànet gjenítale.Ajo tha se në Shqipëri është normale të bësh një gjë të tillë veçanërisht nga prindërit ose gjyshërit e fëmijës, por është një gjë shumë e shémtuar!

“Kjo mënyra e shémtuar që ne kemi, që realisht për mua është pédofílí ajo që bëjnë edhe prindërit vetë, por edhe gjyshet edhe gjyshërit që marrin fëmijët dhe i pùthin në orgànet gjenítale. Mos ta harrojmë këtë detaj. Në Shqipëri është normale që vajzën dhe djalin një muajsh, dy muajsh foshnjën ti ta marrësh dhe me përkédhéli të thuash, të kéqen mami, të kéqen babi dhe ta puthésh në orgànet gjenítale, është pédofíli”, u shpreh Aulona.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!