Pak ditë më parë, bloggerja e njohur Armina Mevlani festoi ditëlindjen e saj të organizuar në kopshtin e shtëpisë ku ishte përpjékur të sillte stilin bohemian.

Së fundmi me anë të një fotoje në ‘Instastory’, Armina ka zbùluar dhuratën e preferuar që ka marrë këtë vit.Armina Mevlani My birthday was a wrap! Thank you @diplomat.catering for the best and fresh oriental food you prepared for me and my guests ❤️ Photo shared by Armina Mevlani on June 11, 2020 tagging @diplomat.catering. Image may contain: 2 people, people standing and outdoor

“Dhurata ime e mrekullueshme e ditëlindjes”, ka shkruar Mevlani krah fotos së një karrigeje, e cila me siguri i ka habitur ndjékësit e saj.

Me siguri nëse shumë do të preferonin lule apo aksesorë të ndryshëm, kjo dhuratë për Arminën ka provuar dhe njëherë shijen e hollë që ka në çdo gjë./revistawho.comarmina_mevlani instagram story,armina_mevlani, armina_mevlani,

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!