Argjentina Ramosaj ka gati projektin për verën!

Këngëtarja e njohur do të rikthehet këtë vit pas një pushimi goxha të gjatë, ndërsa pritet që gjatë verës të jetë tepër aktive.

Prive.al ka mësuar se Argjentina ka realizuar disa projekte e një ndër to do të vijë në bashkëpunim me një emër të njohur nga Shqipëria.Vjen 'Sekreti' nga Argjentina Ramosaj dhe Dj Geek (VIDEO)

Ky do të jetë dueti i parë mes tyre, por deri më tani nuk është zbuluar asnjë emër.

Edhe në një bashkëbisedim me ndjekësit pak ditë më parë, Argjentina pranoi se ka shumë këngë që pritet të vijnë së shpejti.

“Kam shumë këngë të papublikuara që së shpejti do të lancohen një e nga një”, shkruante Argjentina!

Epo jemi gjithë sy e veshë!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!