Modelja e njohur Arbenita Ismajli ka vendosur që ti bashkohet trendit më të ri të momentit të cilin po e shohim tek të gjithë personazhet e njohur.

Ajo ka ndryshuar look duke i bërë flokët të gjitha gërsheta ashtu siç kemi parë ti bëjnë shumë të tjerë si Enca, Rina, apo Anxhelina.Arbenita nuk i ndal postimet, kësaj here seksi në veshje të ...

Duket se edhe Arbenita nuk mundi dot ti rezistonte këtij trendi dhe modeli i ri e ka ndryshuar paksa modelen të cilën nuk e kemi parë asnjëherë të eksperimentojë me ngjyrën apo modelin e flokëve.

Megjithatë edhe ky model i ri mjaft mirë modeles e cila si gjithmonë edhe këtë herë ka goditur në shenjë sa i takon pamjes.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!