E dashura e reperit Fero ka vendosur ti tërbojë sërish fansat këtë herë duke pozuar me të pasmet totalisht jashtë.

Ajo ka postuar në instagram një foto ku pozon e veshur vetëm me tanga ndërsa ekspozon të pasmet.

“Tani e tutje do të shoh vetëm mbrapa, për të parë nëse të pasmet e mia janë rritur”, shkruan ajo krahas fotos së postuar në instagram shoqëruar me një emoji që qesh me lòt.Arbenita Ismajli Only looking back from now on, to see if my ass got any bigger😂 Photo by Arbenita Ismajli on June 24, 2020. Image may contain: 1 person

Modelja duket se ka shkaktuar reagime të shumta tek fansat dhe miqtë e saj të cilët kanë shpërthyer në komente duke e komplimentuar modelen për format e saj, ndërsa shumë të tjerë i shkruajnë: “Lum Fero që të ka”.

Arbenita është shumë aktive në rrjetet sociale dhe e shohim shpesh duke postuar foto dhe video ku pozon gjithmonë tërhéqëse duke tërhéqur vazhdimisht vëmendjen e fansave.Arbenita Ismajli @crepldn yeezy 500 bone white🤍 ArbenitaLove discount code #ad Photo shared by Arbenita Ismajli on June 22, 2020 tagging @crepldn. Image may contain: 1 person, shoes

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!