Moderatorja Arbana Osmani do të bëhet nënë për herë të dytë!

Ajo dhe partneri, regjisori Eduart Grishaj, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë dhe lart e poshtë po thuhet se bebushi është djalë.

Megjithëse e tregoi lajmin e shtatzënisë në mënyrën më të bukur (në ditëlindjen e personit të zemrës), Arbana ende nuk ka treguar ç’gjini ka foshnja që po mban në bark.Arbana Osmani shtatzënë për herë të dytë - Top Channel

Madje, moderatorja i shmàng veshjet e ngushta në foto apo në ekran, mirëpo sonte duket se ka bërë një përjàshtim.

Teksa ka dalë për një gotë me mikeshën e saj, Xhemi Shehun, Arbana është veshur si rrallëherë me të ngushta dhe mund të dallojmë qartë barkun e saj të rrumbullakosur.

Gjithashtu, moderatorja shkëlqen nga nuri i shtatzënisë, i cili i ka dhënë një tjetër ndriçim në fytyrë.

“Po ti më the hajde pimë një gotë”- shkruan Xhemi krahas fotos ku moderatorja shfaqet duke ngrënë një ëmbëlsirë.

Sigurisht, nepsi i shtatzënisë bën të vetën!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!