rbana Osmani do të bëhet nënë për herë të dytë dhe moderatorja e njohur shqiptare e ka dhënë lajmin e bukur përmes një urimi për ditëlindjen e partnerit të saj të zemrës, Eduart Grishaj.

Kurioziteti është i madh në lidhje me gjininë e bebushit dhe deri tani është aluduar se Arbana do sjellë një jetë një djalë.

Mirëpo, duket se dyshimet kanë marrë fund mbrëmjen e djeshme, pasi gjatë episodit të fundit të “Dua të të bëj të lumtur”, stafi i ka bërë Arbanës një surprizë.

Gjejeni çfarë…

I kanë blerë rroba për bebushin dhe rrobat ishin të gjitha ngjyrë blu, pra rroba për djemë.

Arbana është nënë e një djali që e ka më bashkëshortin e saj të parë, ndërsa ky do të jetë fëmija i parë për regjisorin Eduart Grishaj.

Arbana dhe Eduarti konfirmuan lídhjen e tyre vitin që lamë pas dhe emrat e tyre u kthyén në kryefjalë për mediat. Megjithatë, tani ata nuk fshíhen më për publikun dhe tregojnë hapur çdo gjë edhe lajme të bukura si ky i pritjes së ëmbël.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!