Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku e shohim të ndajë vazhdimisht me fansat, foto dhe video të ndryshme.

Këtë herë këngëtarja ka nisur pushimet dhe ka postuar në ‘Instagram’ disa foto ku shfaqet në versionin ujë e sapun pa pikën e grimit.

Kënëgëtarja duket mjaft mirë edhe e pa trukuar, madje shohim se fytyra e saj ka quka të cilat i japin një pamje shumë të veçantë.Music is my religion!♈️ You only live once, but if you do it right, once is enough!💙 Photo by Music is my religion!♈️ on June 27, 2020. Image may contain: one or more people and closeup

Ajo pozon nga pishina e shtrirë në ujë ndërsa shkruan: “Ti jeton vetëm njëherë, por nëse e bën drejt, njëherë është mjaftueshëm”, shkruan këngëtarja në njërën prej fotove.

Këto foto të këngëtares e cila shfaqet 100% natyrale janë pëlqyer nga miqtë dhe fansat e saj, të cilët e kanë komplimentuar për mënyrën se si duket në versionin ujë e sapun.Music is my religion!♈️ Live in the sunshine, swim the sea, drink the wild air.” — Ralph Waldo Emerson🌞 Photo by Music is my religion!♈️ on June 26, 2020. Image may contain: 1 person, closeup and outdoor

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!