Modelja e njohur Anxhela Martini ka vendosur të ngréjë edhe më shumë temperaturat me një video ku shfaqet mjaft joshése ndërsa realizon disa lëvizje mjaft sénsuale.

Ajo shfaqet e veshur me një fustan shumë të shkurtër në ngjyrë rozë me xixa që i rri ngjitur pas trupit dhe e tregon në formë perfekte.

Anxhela del nga një perde e kuqe dhe fillon të lëvizë, ndërsa në disa momente gjatë videos shfaqet vetëm me të brendshme ndërsa pozon në shtrat duke treguar linjat e saj perfekte.Angela Martini 🌜🌛 Magic is all around , you just have to believe & see ✨🐛🦋 Photo by Angela Martini 🌜🌛 in Planet Jupiter. Image may contain: 1 person, standing, tree, plant, outdoor and nature

“Thjesht sepse..”, shkruan ajo krahas videos, ndërsa në fillim shfaqet fjala “Lùftëtare” e cila ja lë vendin performancës së Anxhelës e cila është pëlqyer dhe komentuar pafund nga fansat dhe miqtë e saj.

Anxhela prej disa vitesh tashmë është e martuar me biznesmenin e njohur rumun Dragos Savulescu.

Çiftin e shohim vazhdimisht bashkë dhe të lumtur nën shoqërinë e njëri tjetrit përmes fotove dhe videove që postojnë herë pas here në rrjetet sociale.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!