Modelja Angela Martini prej vitesh tashmë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikes së bashku me bashëshortin e saj, biznesmenin rumun Dragos Savulescu.

Ajo është gjithnjë aktive në rrjetet sociale me foto ku shfaqet jòshëse dhe në formë perfekte.Angela Martini  🌜🌛 Amore, sale e vento 🇮🇹 🛥 Photo shared by Angela Martini  🌜🌛 on June 26, 2020 tagging @eugenioqose. Image may contain: 1 person, sitting, ocean, outdoor, closeup and water

Këtë herë modelja shqiptare shfaqet në kopertinën e revistës së famshme italiane “Cleon Italia”.

Modelja pozon në një yaht veshur me një fustan të shkurtër të bardhë, ndërsa e quajnë: “Një perlë në detin e Sardenjës, e bukur si dielli”.Angela Martini  🌜🌛 Photo by @eugenioqose 🌞 Photo by Angela Martini  🌜🌛 in Summer 2020 with @eugenioqose. Image may contain: 1 person, text

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!