Aktorja e njohur Almeda Abazi ka vendosur ta bëjë zemrën gur dhe të lyejë flokët e saj natyralë.

Duke qenë se vera erdhi dhe temperaturat u rritën, aktorja ka menduar të ‘çelë’ paksa portretin e saj, duke héqur dorë nga ngjyrat e errëta.

Në InstaStory, Almeda ndàu me ndjékësit pamje nga parukeria, ndërsa në fund tregoi edhe rezultatin përfundimtar të flokëve.Almeda Abazi

Ajo ka shtuar shumë fije highlights, të cilat e bëjnë look-un e saj akoma më veror dhe u fíksuam!

Ngjyrat e çelëta janë ato që sùndojnë verën dhe highlights janë më në trend se kurrë.

Ndaj, mos u mendoni dy herë por shkoni tek parukierja juaj dhe i kërkoni të njëjtin look, për t’u dukur IN këtë verë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!