Pasditen e sotme, këngëtarja Adelina Tahiri realizoi një intervistë nëpërmjet një videoje live me “Revistën Story”, ku rréfeu shumë për publikun lídhur me jetën e saj personale dhe planet për të ardhmen.

Këngëtarja tregoi se tashmë bën 6 vjet që nga dita kur ka njohur për herë të parë partnerin e saj, Serjoza Markov dhe kanë nisur romancën e tyre.

Adelina tregoi se vazhdon të jetë kokë e këmbë e dashuruar me bashkëshortin dhe është shumë e lumtur me jetën e saj aktuale. Mir pasha Zotin”, e gjykuan për origjinën, burri i Adelina Tahirit ...

Ajo tregoi se Markov i bën shpesh dhurata, çmimi i të cilave s’ka rëndësi për të. Adelina pohoi se është gjesti i tij që e bën të lumtur, pasi ndjén se ai e kujton gjithmonë dhe përpíqet ta bëjë të buzëqeshë.

Mes këngëtares dhe avokatit nuk ka aspak xhélozi dhe për Adelinën, besimi është çelësi i një marrëdhënieje të gjatë e të shëndetshme. Pas vogëlushit Jon, këngëtarja sigurisht që ka menduar të bëjë edhe të tjerë fëmijë.

Ajo rréfeu se dëshiron një vajzë, mirëpo po stépet nga “fríka” se fëmija i dytë do të jetë sërish djalë, ndaj shtatzënia e dytë po vonon.Adelina Tahiri nuk e fsheh më të voglin e saj, i hap dhe instagram ...

Gjatë intervistës live, këngëtarja tregoi se jetojnë në një apartament luksoz, mirëpo çifti ka në plan të marrë një shtëpi të re me hapësirë akoma më të bollshme . Kjo për arsye të zgjerimit të familjes së tyre, që herët apo vonë do të ndodhë.

Këngëtarja u “ngàcmua” lídhur me ndérhyrjet në fytyrë dhe u shpreh 100% pro tyre. Adelina tregoi se çdokush ka të drejtë të ndihet mirë me veten e tij, ndaj mund të ndryshojë gjithçka që e péngon të ketë vetëbesim.

Ajo pranoi se ka bërë buzët dhe së fundmi ka rregulluar edhe dhëmbët e saj, duke bërë “Hollywood smile” që e kanë thuajse të gjithë personazhet VIP nëpër botë.

Gjatë rréfimit të saj, Tahiri rrëfeu se po punon për projekte të reja, të cilat u vònuan për shkàk të pandémisë Covid-19.

Gjithashtu, ajo shoi kuriozitetin e fansave për projektin personal për të cilin është pénduar dhe i vjen “të plàsë” kur e dogjon përsëri. Fjala është për këngën e saj të vjetër “Whisky”.

Mirëpo, këngëtarja nuk rréfeu ç’kujtime négative e lídhin me këtë projekt. Dy muaj më parë, Adelina festoi ditëlindjen në karantinë, në një festë private në shtëpi.

Gjithçka ishte tepër luksoze dhe e mirëorganizuar, që ajo ta kujtojë gjatë 28-vjetorin e saj të pazakontë në izolím.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!