Ballina Showbiz Qenka xheloze! Ja si reagon e dashura e Olsit kur e...

Qenka xheloze! Ja si reagon e dashura e Olsit kur e shikon të rrethuar nga femrat (VIDEO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako zyrtarizuan lídhjen e tyre vitin që lamë pas, duke u bërë një nga çiftet më të dashura të showbizz-it shqiptar.

Ata shpesh ndajnë video gazmore me ndjékësit, duke treguar rreth marrëdhënies së tyre veshur me nota humori, sikùndër i takon Olsit.

Mirëpo, ditën e sotme ka qenë e dashura e tij, Egli, ajo që na ka bërë të qeshim me videot e shpërndara në Instastory.

Videot janë shkëpùtur nga videoklipi i ri që po xhiron aktori, i cili shihet mbi një jaht me disa vajza.

Ah, Olsi Bylyku për ty paska qenë jeta mor djalë. Ma bëre jetën si deshe, bravo bravo”,- thotë Egli, ndërkohë Olsi ia kthen: “Faleminderit, faleminderit!”.

Pra, sikundër mund ta kuptoni Egli nuk është fare xhéloze, madje e mbështet të dashurin e zemrës në çdo gjë.

Olsi po xhiron klipin e ri “Diablo”, për të cilin nuk ka ende një datë publikimi, teksa siç duket nga videot xhirimet po bëhen në mes të detit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...