Ballina Showbiz Noizy paràlajméron 'bòmbén, po vjen hiti radhës (FOTO)

Noizy paràlajméron ‘bòmbén, po vjen hiti radhës (FOTO)

Rep-artisti i njohur shqiptar, Rigels Rajku, i njohur ndryshe si Noizy, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes kohëve të fundit.

Vetëm 4 ditë më parë, Noizy publikoi projektin “All Dem Talk”, në bashkëpunim me dy reperë të huaj, Gzuz dhe Dutchavelli.

Ndërsa pak më parë Noizy ka bërë me dije se po punon për projektin e radhës. Madje ai ka zbùluar se si do të titullohet kënga e tij e ardhshme.NOIZY OTR New music video Coming soon, sa jemi gati 🤯 #DigitalLove Photo by NOIZY OTR on June 30, 2020. Image may contain: one or more people, text that says 'New music Video summer hit #DigitalLove on the way #AdojnaMuPa Behuni gati per nje tjeter tcunami ju Premtoj'

“Digital Love” quhet titulli i këngës më të re. Me siguri fansat e reperit mezi po e présin këngën e tij të radhës, që pa dyshím do të jetë një hit ashtu si çdo projekt tjetër.

Po ashtu, Noizy është mjaft aktiv në rrjete sociale duke sjell në mënyrë të vazhdueshme postime nga përditshmëria e tij.

Kujtojmë se të gjitha projektet e tij të fundit kanë rezultuar mjaft të suksesshme, duke grumbulluar miliona klikime në platformën YouTube.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...