Ballina Uncategorised Kush po e llaston Taynën? Megjithatë reperja ndihet kaq e lumtur (FOTO)

Kush po e llaston Taynën? Megjithatë reperja ndihet kaq e lumtur (FOTO)

Megjithëse udhëton jashtë thuajse çdo javë dhe është larg shtëpisë shumicën e kohës për shkàk të koncerteve të shumta, Tayna e gjen kohën të kthehet edhe në strehëzën e saj të dashurisë, në shtëpinë e prindërve në Prizren.

Përveç dashurisë së prindërve, reperja merr edhe dashurinë e fansave të shumtë, të cilët e llastojnë me dhurata në derën e shtëpisë.

Një ndjékëse i ka dërguar Taynës libra, parfum e çokollata, dhurata që e kanë bërë të lumtur pafund.Tayna Hola papi🌸 Photo shared by Tayna on June 25, 2020 tagging @sellmakasumoviq, @kacilleshi, and @ajkune_professional. Image may contain: 1 person

“Kam fansat më të mirë! Ata më sjellin dhurata në shtëpinë e prindërve thuajse çdo ditë! Faleminderit Aurita! Të du!”-shkruan reperja e emocionuar krahas postimit.

Së fundmi, reperja ka nisur sërish koncertet dhe i pari që mbajti ishte në Zvicër.

Madje, ajo u shfaq me një look të ri me flokët ngjyrë blu dhe e dogji skenën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...